Členové kapely - QR Band

Přejít na obsah
Jiří Röll - zpěv

Spoluzakládající člen kapely. Svým hlasem, Vám připomene slávu krále rokenrolu, ačkoliv se ho nesnaží napodobovat.

Zdeněk Havelka - basa, zpěv

Zkušený muzikant, který už působil v mnoha kapelách a žánrech. Podbarvuje zvuk kapely nejen výbornou hrou na baskytaru, ale také dobře znějícími vokály.

František Hejda - basa

Zkušený muzikant a jeden z průkopníků big beatu na Rakovnicku,hrál např. v Mandragoře, Prearchers a Rock revival bandu. Po krátké přestávce se opět vrátil ke své basové kytaře.

Milan Lukeš - bicí

Srdce celé kapely, udávající rytmus. Mimo toho, že si pamatuje dost široký repertoár skladeb, jejichž dobrý rozjezd závisí především na něm, věnuje se i divadelnímu herectví

Miroslav Jirásek - kytara, zpěv

Zkušený muzikant. V kapele QR Band se konečně dočkal uplatnění svých schopností s kytarou, protože v jiných kapelách doposud působil na postech bubeníka. Má velkou zásluhu na správné podobě našich převzatých písní.

Jan Voráč - kytara, zpěv

Přinesl do kapely nový pěvecký sound, kterým rozšířil repertoárové možnosti kapely. Je také výborný kytarista. Naposledy byl frontmanem kapely Rock revival band , předtím působil především na Žatecku.
František Mutinský - klávesy

Se svým nástrojem propůjčuje větší zvukové možnosti, díky kterým můžeme interpretovat i písně, na které by starý dobrý rokenrolový základ složený z bicích, basy a dvou kytar, nestačil.
Copyright © QR Band 2004 - 2023. Všechna práva vyhrazena.
Created WebSiteX5
Designet By Marcel Š.
Návrat na obsah